درباره برلیان چابهار

راهی طولانی را طی بیش از نیم قرن در کنار شما پیموده ایم

شرکت برلیان منطقه آزاد چابهار

برلیان چابهار که پیشینه آن به پنج دهه گذشته در سال 1350 باز می گردد یکی از برجسته ترین و معتبرترین شرکت های بازاریابی، توزیع، حمل و ترخیص و خدمات وسایل و لوازم خانگی در ایران است که در سال 1380 به ثبت رسیده است

برلیان چابهار نماینده انحصاری رسمی مارک های ریوالد،  کرکماز و اکوپیور در ایران است و بغیر از آن برلیان چابهار رویکردهای تجاری را برای مشتریان براساس نیازها و سلایق آن ها پیشنهاد می نماید.


از زمان تأسیس آن از 50 سال پیش، برلیان چابهار در تلاش است تا محصولات با کیفیت بالا را توسعه داده و فرهنگ جدیدی را ایجاد کند. برلیان چابهار در تلاش است تا کارکردهای نوگرایانه پیشرفته و خارق العاده را که قبلاً دیده نشده بود، برای زندگی با طراوت، ظرافت و راحتی بیشتری ارایه نماید. برلیان چابهار با ارایه محصولات ضروری برای ایجاد زندگی بهتر با شعار "انتخاب کیفیت"، رضایت مشتری را تضمین می نماید.

در این سال ها، برای دستیابی بیشتر به رضایت مشتری، برلیان چابهار نقش خود را از یک شرکت تجاری به گروهی از خدمات مختلف از جمله بازاریابی، فروش، خدمات، لجستیک و تبلیغات تغییر داده است که سرلوحه آن خدمات مشتریان است. به دلیل این تغییرات، سطح انتظارات مشتری بهبود یافته است به گونه ای که بسیاری از سازمان های استاندارد فعالیت های برلیان چابهار را به عنوان معیاری برای ارزیابی سایر شرکت ها در نظر گرفته اند.

خدمات برلیان چابهار - سالگرد 50 سالگی
1
سال تجربه
1
مارک های تحت پوشش
1
انواع کالاهای تحت ضمانت
1
پاسخگویی به مشتریان / سالانه

مشتریان خرسند از خدمات ما

 ما در خدمات برلیان چابهار با استفاده از سیستم سی ایی ام یا همان مدیریت تجربه مشتری و بررسی و ثبت نظرات ارزشمند آنان و همچنین نیاز سنجی مشتریان در اسزع وقت تمام تلاش خود را در ارائه خدمات بهتر می نماییم

تجربه خدمات کرکماز که به راحتی توانستم قوری اصل چای ساز خودم رو بعد 3 سال استفاده با وجود عدم ادامه تولید محصول خریداری کنم برام خوشایند بود.

زهره صادقی مشتری محصولات کرکماز
بعد 7 سال استفاده از سماور ریوالد خدمات خوبی گرفتم و محصولم مثل روز اول بصورت صحیح کار میکنه و سپاس از حسن اخلاق پرسنل فنی شرکت برلیان چابهار که علاوه بر تعمیر محصولم برای مصرف صحیح تر راهنماییم کردن..
دکتر نسترن آزموده مشتری محصولات ریوالد

خدمات به موقع و راهنمایی خوبی گرفتم برای نگهداری از ظروف استیل کرکماز که به نظرم بهترین ظروف استیل در ایران هستند و ممنون از خدمات برلیان چابهار

علیرضا قبادی مشتری محصولات کرکماز